Coraz więcej rodzin wyjeżdża na najróżniejszego rodzaju wycieczki we wszystkie strony świata. A co jeżeli jedne z piękniejszych miejsc na świecie to są właśnie te nasze miejsca w Polsce? Jeżeli ktoś kocha nasz kraj i lubi podróżować – Częstochowa dzięki temu, że jest pięknym i zabytkowym miastem będzie w sam raz dla Ciebie. Jeżeli chodzi o zabytki, jakie oferuje nam Częstochowa – w pobliżu jest zamek Olsztyn, który rok rocznie odwiedzają tysiące turystów.

Olsztyn koło Częstochowy to miejsce idealne na spacer czy wycieczki piesze i rowerowe a miejscem gdzie można się zatrzymać to Zajazd u Hermanów który oferuje noclegi dla 19 osób umiejscowionych na poddaszu naszego pensjonatu. Nasza oferta to sześć pokoi gościnnych a każdy z nich zaaranżowany w innej kolorystyce.

Noclegi w Olsztynie koło Częstochowy

Jak wiadomo, nie zawsze można znaleźć wolne zakwaterowanie w samym sercu miasta do którego się wybieramy. Bezpieczniej oraz taniej jest wybrać sobie pokój gościnny na przykład w Olsztynie który jest umiejscowiony kilka minut od Częstochowy. Będziemy mieć także pewność, że nie zostaniemy bez pokoju gościnnego na swoim urlopie. Jeżeli chodzi natomiast o dostępność, w naszym obiekcie, zawsze znajdzie się dla Państwa miejsce.

Pokoje okolice Częstochowy w Olsztynie

Oferujemy Państwu pokoje w wielu standardach, jak i niezapomniane atrakcje. Nasze pokoje są jedno, dwu oraz trzyosobowe w Olsztynie koło Częstochowy. Nasz cały obiekt jest pięknie zbudowany, poczują się tu Państwo jak w luksusowym hotelu. Nasz przeogromny atut jest to lokalizacja, ponieważ znajdujemy się bardzo blisko Częstochowy oraz obok zamku Olsztyn. Jeżeli są Państwo zainteresowani wycieczką w nasze strony – nasz nowoczesny zajazd będzie dla Państwa wręcz idealny. Mogą Państwo do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy, a my zawsze będziemy otwarci i pomocni dla Państwa. Mogą Państwo do nas przyjechać bez żadnych przeszkód.

Nowoczesny wystrój i przepiękne pokoje w Olsztynie

Nasze pokoje w Olsztynie zostały niedawno zmodernizowane, ponadto w każdym z naszych pokoi znajduje się całkowicie wyposażona łazienka. Jeżeli chodzi o nasze pokoje – wyposażenie zawiera zarówno telewizory, jak i pościel. Przed naszym hotelem wybudowaliśmy ogromny i darmowy parking dla gości, dzięki czemu każdy z Państwa może przyjechać do nas samochodem bez żadnego problemu. Oczywiście – co jest już niemalże wszędzie standardem – na terenie całego obiektu posiadamy darmowy Internet dla naszych Gości.

Korzyści płynące z korzystania z zajazdu w pobliżu Częstochowy

Nasza lokalizacja jest przepiękna, z pewnością po przyjeździe do naszego obiektu docenią Państwo piękno naszej okolicy i liczne atrakcje turystyczne. Jest tu co robić niezależnie od pory roku oraz od pogody. Odpoczną Państwo także od zgiełku miasta, które nie sprzyja jak wiadomo najlepszemu i najbardziej komfortowemu odpoczynkowi. Miasto mają Państwo na co dzień, a takie chwile jak u nas są wręcz niepowtarzalne oraz niezapomniane. Mamy stąd niedaleko do Szlaku Orlich Gniazd, jak i do Parku krajobrazowego Orlich Gniazd. Każdy znajdzie tam oczywiście coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy Państwo do kontaktu z naszymi pracownikami pod numer telefonu znajdujący się na naszej stronie internetowej.